Wanna Spa z hydromasażem, jacuzzi zimową porą

Zimowe wieczory mają swój niepowtarzalny urok, zwłaszcza gdy spędzamy je na świeżym powietrzu, zanurzeni w ciepłej, relaksującej kąpieli. Wanna Spa z hydromasażem w ogrodzie to nie tylko luksus, ale i sposób na zdrowy relaks i oderwanie się od codziennego zgiełku. Czy jednak możliwe jest korzystanie z takiego rozwiązania również w okresie zimowym, kiedy temperatura spada poniżej zera, a ogród pokrywa śnieg? Odpowiedź brzmi: tak, ale wymaga to odpowiedniego przygotowania i dbałości o detal.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej, jak maksymalnie wykorzystać potencjał ogrodowej wanny Spa przez cały rok. Poruszymy temat korzystania z niej w zimowe miesiące, kiedy to ciepła woda i bąbelki stają się jeszcze bardziej przyjemne, a także omówimy, jak prawidłowo przygotować jacuzzi do zimowania, aby wiosną ponownie móc cieszyć się jego dobrodziejstwami bez zbędnych przeszkód. Czy warto więc inwestować w taką formę relaksu i jakie kroki podjąć, aby zimowa kąpiel stała się niezapomnianym doświadczeniem? Zapraszamy do lektury, która rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże wykorzystać każdy sezon w ogrodowym spa.

Posiadacze ogrodowych wanien Spa mają dwie możliwości:

Korzystanie z wanny Spa przez okres zimowy

Korzystanie z wanny Spa przez okres zimowy

Śnieg, minusowa temperatura, klimatyczne oświetlenie i bąbelki- to wymarzona forma spędzania wolnego czasu podczas zimowych wieczorów lub weekendów jest na wyciągnięcie ręki. Pierwszy krok to zamontowanie w swoim ogrodzie, tarasie lub ogrodzie zimowym wanny Spa, aby cieszyć się relaksem podczas kąpieli.

Czy wiesz, że ogrodowe wanny Spa ( jacuzzi) stworzone są po to, abyśmy mogli cieszyć się użytkowaniem cały rok, konstrukcja wanny jest zbudowana tak, aby zachowywała się jak termos, czyli utrzymywała dedykowaną temperaturę, aby był jak najmniejszy ubytek ciepła.

Najprzyjemniejsze są kąpiele zimą, ponieważ najbardziej odczuwamy różnicę temperatury powietrza, a temperatury wody. Możemy cieszyć się piękną zimową aurą, oczywiście jeżeli warunki pogodowe nam na to pozwalają.
Spędzanie czasu w wannie z hydromasażem podczas sesji relaksacyjnych, nie wymaga od nas większego wkładu pracy niż podczas użytkowania w innych porach roku. Jak to rozumieć, jeżeli wanna jest wypełniona wodą to zawsze musi być podłączona pod źródło prądu, oprócz tego powinniśmy badać parametry wody, aby zawsze móc cieszyć się czystą i bezpieczną kąpielą.

Przygotowanie jacuzzi do zimowania, czyli ponowne uruchomienie na wiosnę

Przygotowanie jacuzzi do zimowania, czyli ponowne uruchomienie na wiosnę.

Nie masz zamiaru korzystać ze swojej wanny z hydromasażem w okresie zimowym, nic nie stoi na przeszkodzie. Jacuzzi można przygotować do zimowania. Można to zrobić samodzielnie lub zlecić to naszej firmie.

Jeżeli chcesz samodzielnie przygotować wannę do zimowania, to w pierwszej kolejności należy wlać preparat do czyszczenia wanien z hydromasażem, przeprowadzić czyszczenie i przejść do wypuszczania wody. Następnie należy jacuzzi umyć, oczyścić z wszelkich zacieków ( co jest prawdopodobne po użyciu preparatu do czyszczeniu, że wypłyną różne zanieczyszczenia i brudna piana), wykręcić dysze i także je oczyścić, wyjąć filtr kartuszowy. Po wypuszczeniu wody z wanny, należy pozostałą wodę usunąć za pomocą kompresora ( podobnie jak w przypadku nawadniania ogrodowego), należy odkręcić pompę lub pompy hydromasażu i także pozbyć się resztek wody. Tak osuszoną wannę przykrywamy termopokywą i czekamy do cieplejszych dni.

Pamiętaj, że po roku używaniu wanny Spa konieczna jest wymiana filtrów kartuszowych, sprawdź czy masz wszystko do korzystania ze swojego jacuzzii, jeżeli czegoś Ci brakuje, zapraszamy na nasze allegro Oaza-Spa.

Wanna Spa Zimą

Drewniana Oaza Wanny Spa i Sauny

Salon wystawowy

ul. Puszkina 38, 62-030 Luboń

Godziny otwarcia

Pon - Pt
9:00 - 16:00