Ośrodki letniskowe – domki drewniane

Jednym z najbardziej rozwojowych sektorów, jest aktualnie turystyka krajowa. Turyści zwracają uwagę na środowisko, pragną kontaktu naturą, dlatego coraz częściej wybierane są drewniane domki letniskowe w ośrodkach wypoczynkowych, które zapewniają nam obcowanie z naturą oraz rekreację indywidualną, odwrotnie do zatłoczonych hoteli.

Ośrodki takie wyróżniają się prywatnością, architekturą oraz wyjątkowym klimatem – możemy urządzić wszystkie drewniane domki letniskowe w jednym klimacie lub każdy zaprojektować w innym stylu, co zapewne przyciągnie uwagę turystów i uatrakcyjni pobyt. Każdy kto choć raz spędził urlop w takim obiekcie, zapewne do niego powróci.

Pomożemy stworzyć Tobie atrakcyjną strefę spa – wanny Spa z hydromasażem, sauna fińska, prysznic wrażeń, balie. Nie zapominajmy o najmłodszych – plac zabaw, boisko. Dla starszych – miejsce na ognisko a w koło stoliki i ławki, do wieczornych spotkań, gdy milusińscy już udali się na odpoczynek. Jeżeli myślisz o własnym biznesie, chciałbyś stworzyć coś wyjątkowego, zapraszamy do kontaktu, pomożemy.

Ośrodek letniskowy Szeregowiec

od 31 999 zł
Makarska I 33m2 (25m2 + taras)

Ośrodek letniskowy – Rijeka I

od 51 957 zł

Ośrodek letniskowy Quatro

od 640 000 zł

Drewniana Oaza Wanny Spa i Sauny

Salon wystawowy

ul. Puszkina 38, 62-030 Luboń

Godziny otwarcia

Pon - Pt
9:00 - 16:00